Geçerli Dil:
Dr. Beste Özdemir

Hizmetlerimiz

Dudak Nemlendirme

Dudak nemlendirme her yaşta fresh ve enerjik yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişilerin çekici görünmelerini sağlayan önemli estetik dokunuşların başında yer alır.Bazen yoğun hacim sahibi dolgun dudaklara sahip olmaktansa yumuşak, nemlenmiş, doğal dudak yapısını tercih edilebilir. Nemlenmiş vr hacimlenmiş dudaklar her zaman çok daha etkileyici ve çekici bir duruş sergiler ve yüz ifadesinin daha genç görünmesini destekler. Dudağın hyaluronik asit ile nemlenmesi dudaklara yalnızca parlaklık katmak amacıyla değil, aynı zamanda yaş almaya bağlı olarak gelişen ince çizgilenmeler ve burun dudak arasındaki (nazolabial) bölgeye yansıyan sarkmaların da önüne geçmek için tedavi yöntemi olarak da sıklıkla tercih ediliyor.

Likit Yüz Germe

Yaşa ve yer çekimine bağlı oluşan elastikiyet kaybı ve deformasyonu gidermek için en pratik uygulanan yöntemlerden biridir. Likit yüz germede, teknolojinin gelişmesiyle, cilt ve cilt altı dokusuna son derece uyumlu ürünler kullanılmaktadır. Bağ dokusunun temel maddesi olan hyalüronik asit, hastanın elastikiyet kaybına göre yoğunluk ve miktar belirlendikten sonra doğru noktalara enjekte edilerek yüzün eski, sağlıklı, dinamik ve çekici hatlara kavuşmasını sağlıyor. Kaybedilen hacim tamamlayarak kişinin yüzünün altın orana yaklaşmasını ve fresh, çekici görünmesini sağlayabiliyor.

Enzimatik Peeling

Ciltteki ton farklılıkları, lekeler, sarkmalar, kırışıklıklar, matlıklar, gözeneklerdeki genişlikler nedeniyle kişiler “pq age peeling” uygulamasına başvurmaktadırlar. Bütün bu problemlerin her birisinin farklı tedavi yöntemleri ve tedavi süreleri bulunmaktadır. Bu tedavilerden bazıları iğneli tedaviler, lazer yöntemleri, kök hücreler, iple yüz estetikleri vb. tedavilerdir. Bu tedavi yöntemleri hastaların memnun kalacağı şekilde uygulanmaktadır. Ancak iğneden korkan hastalar için bu tedavi yöntemlerinden ayrı bir tedavi yöntemi geliştirilmiştir. Bu tedavi yöntemi “pg age peeling” yöntemidir. Bu yöntemle iğneden korkanlar için cilt gençleştirmesi yapılarak cilde canlılık ve dirilik kazandırılmaktadır. Ayrıca bu yöntemin diğer yöntemlerden bir diğer farkı uygulama yapılan kişide herhangi bir kızarıklık, morluk, şişlik ve kabuklanma gibi yan etkiler görülmemektedir.

Saç PRP

Saç PRP tedavisi kişiden alınan bir miktar kanın santrifüj işlemi sonrasında birleşenlerine ayrılarak trombositten zengin kısmının ayrılmasıyla başlar. PRP işleminde içeriğinde platelet (trombosit), lökosit ve büyüme faktörleri olan konsantre kan birleşeni aynı kişiye, tedaviye ihtiyaç duyulan bölgeye enjeksiyon yoluyla uygulanarak geri verilir. PRP tedavisinin Avrupa ve Amerika’da uzun yıllardır özellikle yara iyileşmesi, yumuşak doku iyileşmesi, saç dökülme tedavisi için farklı tıp dallarında kullanım alanları bulunmaktadır.

Saç Mezoterapisi

Mezoterapi saç dökülmesini durduran, incelmiş ve zayıflamış saçların tekrar eski formunu kazanmasına yardımcı olan, yeni saç çıkışlarını destekleyen bir tedavidir. Saçlar için gerekli olan vitamin mineral, protein ve growth faktör bileşiminden oluşan ilaçların saçlı deriye enjekte edilme işlemidir. Mezoterapi saçlı derideki kan dolaşımını arttırdığından, saçların dökülmesini önce yavaşlatır, sonra durdurur ve daha iyi beslenip sağlıklı büyümesini sağlar.

Mikrodermabrazyon

En verimli ve pratik cilt gençleştirme uygulamalarından olan mikrodermabrazyon, gençlere yapılabildiği gibi yaşlanmaya bağlı cilt sorunları yaşayan tüm bireylere uygulanabilir. Mikro iğneleme prosedürü olan bu yöntem aynı zamanda cildin sıkılaştırılması ve yenilenmesi üzerinde de etkilidir. Tedavide iyileştirilmesi hedeflenen cilt sorunları arasında:

  • Sivilce lekeleri,
  • Yaşlılık lekeleri,
  • Kırışıklıklar ve ince çizgiler,
  • Yara izleri,
  • Genişlemiş gözenekler,
  • Elastikiyetini kaybetmiş cilt,
  • Cilt tonundaki düzensizlikler gibi sorunlar yer alır.

Glutatyon Terapisi

Yaş, uykusuzluk, stres, şehir yaşamına bağlı toksinlere maruz kalmak glutatyon üretimi azalmaktadır. Glutatyon azaldığı zaman vücut serbest radikallere (toksinler, atık maddeler) karşı korunamaz ve biriken bu toksinler vücut yapılarına zarar verir. Glutatyon tedavisi ile vücut atıklardan temizlenmiş olur ve hücre yenilenmesi sağlanır. Detoks etkisinden, yaşlanma karşıtı etkilerinden ve leke açıcı etkisinden faydalanmak amacı ile glutatyon tedavisi uygulanmaktadır.

Gıdı Eritme Mezoterapisi

Gıdı bölgesinin yağlanması, sarkması ve hacminin artması kişinin olduğunun daha kilolu ve yaşça daha ileri görünmesine sebep olur. Sadece kilolu insanlarda görülen bir sorun olmadığı gibi kilo aldıkça daha belirgin hale gelir. Gıdı eritme mezoterapisi bu sorunun çözümü için ideal bir yöntemdir. Gıdı bölgesinde yerleşmiş olan yağ dokusu, mezoterapi solüsyonunun cilt altına enjekte edilmesiyle eritilir. Gıdı bölgesinin boyutları küçülür, boyun daha ince görünür.Mezoterapi solüsyonu içinde bulunan özel etken maddeler lipoliz yaparak yağ hücrelerinin parçalanmasına yol açarlar.

Mezolipoliz

Vücudun bel, basen ve göbek bölgelerindeki inatçı yağlardan kurtulmak için uygulanan işlemlere bölgesel incelme ya da bölgesel zayıflama denilmektedir. Bu tür inatçı yağlar ne kadar diyet ya da spor yapılırsa yapılsın yok edilemeyen yağ dokuları olduğu için bu sorunların çözümünde ameliyatsız bölgesel incelme yöntemleri yarar sağlar. Mezolipoliz ile incelmesi gereken bölgelere lipoliz solüsyonları emjekte edilerek ameliyatsız yöntemle bu bölgelerde küçülme incelme sağlanır.